czwartek, 11 czerwca 2015

BTS Rookie King EP6

Hej :)

Znowu o Rookie King.

W 6 odcinku można było zobaczyć:
 • Bangtan Karaoke
BTS śpiewające ważne dla nich piosenki:

J-Hope - Dynamic Duo's - Solo

W przeszłości J-Hope miał dziewczynę, którą bardzo "lubił", ale ona wolała innego. Z naprawdę złamanym sercem pojechał autobusem. W tym czasie posiadał odtwarzacz MP3 i słuchał na nim piosenek. Przed włączeniem go, przez przypadek, usłyszał tę piosenkę. Została jednym z jego wspomnień. I podczas kręcenia tego odcinka jego ulubioną piosenką była właśnie "Dynamic Duo's" - Solo.

Jungkook - Primary (feat Zion T./Gaeko) See Through

Piosenka, którą przygotował Jungkook to Zion T. - See Through. Przed debiutem, miał jedną z ostatnich lekcji. Na tej lekcji tym co usłyszał była właśnie ta piosenka. Jeśli spojrzeć na Zion T. ma wyjątkowy sposób śpiewania. Jungkook próbował śpiewać tak jak on, ale głównie nie mógł zrobić tego dobrze. <--- (Sam tak stwierdził, ja myślę, że wyszło mu git).

Rap Monster - Supreme Team - School Bell Is Ringing

Rap Mon podczas szkolnego święta chciał wykonać tę piosenkę. Ale w dniu festiwalu nie było jakiegoś pana od piosenki i nie mógł wykonać jej na scenie. Dlatego chciał wykonać ją w Bangtan Karaoke.

Jin - 2AM - This Song

Podczas wyborów do wytwórni Big Hit Jin śpiewał tę piosenkę. Ale wyrażenia wokół niego były zaciemnione. Dlatego wykonał ją w Bangtan Karaoke.


Jimin - Taeyang - Only Look At Me

Bardzo, bardzo dawno temu, Jimin kochał kogoś bez wzajemności. Jego twarz była czerwona jak pomidor kiedy stał 5m w oddaleniu od tej dziewczyny.

V - Lee Juck - Rain

Piosenka dla V z bolesnymi wspomnieniami. Usłyszał ją gdy padał deszcz, a on próbował wyznać przez telefon miłość dziewczynie, którą pokochał bez wzajemności, ale ona nie odebrała. Naprawdę smutny, pojechał do domu autobusem i właśnie wtedy usłyszał tę piosenkę i stała się jego wspomnieniem.

Suga - Kangjin - Ddaengbul


Piosenka, którą Suga usłyszał w szkole średniej. Poszedł wtedy z przyjaciółmi na karaoke i śpiewali właśnie tę piosenkę.
 • Bangtan Sports - Allkagi
 • Król Nerwów
Zadania:
 1. Woongnyu's candy
 2. Sweep down the face
 3. I'm not really laughing on the inside
 4. Firm biceps are for men
 5. Bangtan juice drinking
 6. Tearful brushing
 7. zadanie specjalne, które jest pod koniec filmiku, a które wręcz musicie zobaczyć (nie podam nazwy, żeby to była dla Was niespodzianka :)
Naj.momenty:
 1. 39:35 - 40:24
 2. 40:41 - 43:17
 3. 44:14 - 45:29
Jeszcze dwa posty (najprawdopodobniej jutrzejszy i pojutrzejszy) będą na temat Rookie King, a potem będzie mix moich wszystkich pomysłów na posty... A jest ich DUŻO. Serio.  Dokładnie 79. Tak, chciało mi się to spisywać i liczyć. Dla Was wszystko ♥ No, więc... Oczekujcie tego :)


Na dziś tyle...
Pa...
Teayeon ;3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Google+ Followers