sobota, 19 grudnia 2015

Liebster Blog Award 2

Hejka :)
Dzisiaj druga część odpowiedzi, pytań i moich nominacji do Liebster Blog Award, które zawdzięczam Hug Monster gdyż to ona mnie nominowała do tego. Dziękuję jeszcze raz <3
Co do mojej nieobecności na blogu przez ten ponad tydzień to mam takie wytłumaczenie, że nie miałam internetu w nowym domu i teraz już go mam. W najbliższym czasie pojawi się tu pierwszy rozdział "So... Let's go back time." lub specjał świąteczny albo zamówienie z Baekhyunem lub opowiadanie z Kaiem. Haha xD Niezdecydowana jestem ;D
Dobra, nie przedłużając:
Zaczynamy :)

Nominacja do "Liebster Blog Award" jest otrzymywana od innego bloggera w ramach za "dobrze wykonaną robotę." Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która cię nominowała. Następnie ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który cię nominował.

Pytania od Hug Monster:

1. Kto jest twoim UB? I jak to się stało, że go pokochałaś?

No więc o tym było już w części pierwszej także postaram się napisać coś innego niż tam. (Zobaczymy czy się mi to uda.) Mój Ultimate Bias to oczywiście Kim Taehyung. Historia jak go poznałam jest równoznaczna z tym jak poznałam K-pop. Pewnie wielu z Was już zna tę historię z Aska lub nie z Aska, bo wydaje mi się, że kiedyś tu o tym pisałam, ale mogę się powtórzyć (w końcu mój blog xD).
No więc był rok 2014, ostatni czwartek listopada, czyli 27 i robiłam album o ssakach, żeby się wyrobić przed świętami i terminem oddania. Moja siostra przy biurku w tym samym pokoju przepisywała słówka na lekcje języka angielskiego razem z tłumaczeniem i zaszantażowała mnie (nie powiem czym xD), żebym włączyła "Boy In Luv" zespołu Bangtan Boys. No to włączyłam i dalej robiłam kolaże ze zdjęć. Piosenka leciała i musiałam ją włączać z osiem razy bez oglądania teledysku. Powiem wprost, że wtedy wydawała mi
się beznadziejna itp. itd. Potem, już po skończeniu albumu, obejrzałam to jeszcze raz, już z teledyskiem i wydawała mi się zajebista. No i wpadł mi w oko taki jeden rudy osobnik z zajebistym głosem. Automatycznie musiał zostać wpisany w Google i był to V. Potem zainteresowałam się całym zespołem i posłuchałam większość ich piosenek następnego dnia. Jednak musiało minąć trochę czasu zanim Taehyung został moim UB. I jest nim do dzisiaj.2. Ulubiona piosenka, która Cię inspiruje zawsze i wszędzie?

Dawniej była to piosenka od EXO "Black Pearl", a teraz jest też od EXO, ale "Promise". Dzisiaj widziałam filmiki, na których płakali Baekhyun, Sehun, Chanyeol i Kai właśnie na tej piosence i jeszcze bardziej mi się spodobała. Poza tym tekst jest cudowny. 
„Będzie lepiej lub zapomnimy wraz z biegiem czasu”
Ponieważ te pocieszające słowa mogą cię nie przekonać, znów czuję się niepewny.
Nie idź, chcę cię znowu trzymać
Wiem, że trudno jest utrzymać wiarę we mnie, ponieważ obietnica została już raz złamana 
Jednak, chcę zostać z tobą na zawsze, żyjąc i dzieląc ten sam oddech
Chciałbym żebyśmy byli szczęśliwi tak jak na początku
Dziękuję, bardzo przepraszam, kocham cię
Nawet jeśli oddałbym ci całego siebie, to nadal nie wystarczy
Będę chronić cię przez całe życie
Tak, to jest w porządku, po prostu podążaj za mną"
Tekst jest zawsze tłumaczony jakby piosenka była w odniesieniu do czyjejś ukochanej, a nawet chłopcy z EXO sami stwierdzili, że ta piosenka nie jest o miłości tylko o przyjaźni i według mnie odnosi się do odejścia Krisa i Luhana z EXO (Tao nie, bo kiedy ta piosenka została stworzona to on jeszcze był w zespole). No błagam Was, ale czy po tym "Wiem, że trudno jest utrzymać wiarę we mnie, ponieważ obietnica została już raz złamana" to się nie stało oczywiste? Znaczy, może ja to źle interpretuję, ale według mnie to jest bite do tego, że gdy odszedł lider EXO-M, a niedługo po tym Luhan zostało stwierdzone wszem i wobec, że EXO jako zespół rozpadnie się już w tamtym roku, czyli 2014 (dlatego "Wiem, że trudno utrzymać wiarę we mnie"). A z tą obietnicą to jest chyba jeszcze bardziej oczywiste. Wszyscy chłopcy obiecali, że nigdy się nie rozpadną, bo są jednością (nawet ich powitanie brzmi "WE ARE ONE! WE ARE EXO!") no i się nie udało.
Dobra, na tym skończę, bo się tu jeszcze rozpiszę o odejściu połowy EXO-M.


3. Który zespół twoim zdaniem, odnosi ogromny sukces?

Według mnie każdy, który lubię xD
BTS - Ostatnio stali się tak bardzo popularni, że jest naprawdę zaskoczona. Kiedy ja polubiłam ten zespół byli dość mało znani, a teraz, szczególnie w Polsce, stali się naprawdę dobrze rozpoznawalni wśród fanów K-popu.
EXO - O EXO chyba nie muszę się rozpisywać, bo to takie legendy, że wątpię aby fani K-popu ich nie potrafili rozpoznać.
B.A.P - Królowie wrócili w wielkim stylu po roku i dziewięciu miesiącach i robią jeszcze większą furorę niż gdy debiutowali.
GOT7, VIXX i INFINITE również stali się bardziej rozpoznawalni.
SEVENTEEN - według mnie to zespół, który teraz odnosi naprawdę ogromny sukces. Zadebiutowali w tym roku, a wśród idoli kpopu i ogółem w Korei, i dla wszystkich fanów K-popu piosenka "Mansae" zalicza się do przebojów, które każdy zna. Ich debiut był bardzo udany i mam nadzieję, że nadal będą nas pozytywnie zaskakiwać.


4. Co cię inspiruje?

O tym też było w części pierwszej, więc może powiem, że piosenka i teledysk do utworu "Beautiful" duetu Bars&Melody, który obejrzałam pierwszy raz jakąś godzinę temu na EskaTV gdy sprzątałam salon (który teraz i tak jest brudny, bo wszyscy się wzięli za jedzenie szarlotki i mi kruszą -,-' Byłabym zła gdybym nie uczestniczyła w tej akcji xD) No i mimo tego, że nawet nie wiem, który to Bars, a który to Melody to zainspirowali mnie tą piosenką na tyle, że najprawdopodobniej powstaną dwie, a może i więcej wersji opowiadania "Empty space woven of dreams", czyli specjału świątecznego, który przygotowuję. "Wersje" w tym sensie, że każda będzie zawierać inną historię, a nie w tym sensie, że inne zakończenia (choć w sumie w tej wersji specjalnej na święta dwa różne zakończenia byłyby fajne... Dobra. Jeszcze to przemyślę xD


5. Czytujesz mangę? Jak tak, to jaką?

Nie. Nie czytam mangi, ale pewnie gdybym miała okazję to bym się za to wzięła, bo kocham czytać, ale tak to w ogóle nic o mandze nie wiem oprócz tego, że to chyba komiks.


6. Moment do pisania, jaki ci się to układa?

Emm... Przyznam, że trochę nie rozumiem zadanego pytania. XD Chodzi o to kiedy mi najlepiej pisać w ciągu dnia? No to w nocy lub wieczorem. Ale w sumie to jest tak, że gdy wracam ze szkoły to jem obiad, wykonuję swoje obowiązki, staram się codziennie coś narysować (talent trzeba rozwijać, choć w sumie to chyba moje szkice genialnymi nazwać się nie da) co zajmuje mi z godzinę lub dwie, następnie mam pół godziny na odpoczynek i wtedy piszę posty. Potem gdy zaczynam się uczyć jest już wieczór i gwiazdy sobie wesoło świecą na niebie i dopiero gdy skończę naukę (co czasami jest około północy), i wtedy podczas nauki oraz po jej skończeniu wymyślam nowe opowiadania. Tak... Teraz wszyscy się zastanawiają czy najpierw nie powinnam się uczyć, a potem robić to co było wymienione wcześniej, ale powiem tyle, że od zawsze stosuję ten sposób (zawsze to dla mnie od czwartej klasy podstawówki xD) i działa. W dzień ciężko jest mi się skupić na nauce, poza tym gdy się stresuję, że nie zdążę się czegoś nauczyć lub coś w tym stylu to mój mózg lepiej zapamiętuje wszystko. No. I tak będzie xD

Czyli wniosek to: piszę po południu, wymyślam w nocy.7. Chciałabyś zostać pisarką zawodową?

Przyznam, że kiedyś nad tym myślałam i był to mój wymarzony zawód, ale teraz sama nie wiem co chcę robić w przyszłości. Mam kilka różnych opcji co mogłabym robić w przyszłości, ale po prostu nie wiem. Chcę przeżyć życie jak najlepiej dlatego staram się w szkole, ale przyznam, że nie chcę odejść z tego świata i od razu być zapomnianą. Znaczy nie chodzi mi o to, że chcę zostać panią prezydent lub władczynią całej Ziemii (Huehuehue... Ej, ale w sumie to byłoby fajne ;D) ale na przykład no kurde nie wiem... Henryk Sienkiewicz xD stworzył "Krzyżaków" nadal jest pamiętany (pomińmy to, że to znowu tak dawno nie było, a wszyscy na niego narzekają, bo muszą teraz to omawiać jako lekturę, ale... Nie. Dobra. To nie jest dobry przykład xD) No to np. Cheops xD Stworzył największą piramidę, świat go zapamiętał. Nie. Lepiej skończę ten temat, bo nie umiem wytłumaczyć o co mi chodzi.
Odpowiedź brzmi: Nie wiem.


8. Gdybyś spotkała swojego UB, to jakbyś zareagowała?

Wypowiem się jedynie tak, że gdyby to było w Korei Południowej mój pisk zachwytu i zaskoczenia byłoby słychać w Polsce, a Taehyung by ogłuchł ;D


9. Blog to: praca czy przyjemność?

Na to pytanie już odpowiadałam w pierwszej części, więc z tym nie będę się powtarzać, ale teraz wybieram opcję "przyjemność". Ale w sumie gdyby był pracą to posty byłyby regularnie: codziennie, co dwa dni lub co tydzień. Wiem co teraz sobie myślicie i nie. Nie zacznę traktować bloga jako pracę, bo wtedy się tylko zniechęcę do pisania xD


10. Biaska, która najbardziej ci się podoba, zauroczyła i podziwiasz jej talent. Istnieje taka, jak tak to opisz?


No to moją biaską jest oczywiście Taeyeon z SNSD. Naprawdę podziwiam jej talent, bo śpiewa przecudnie, a w dodatku jest taka pozytywnie nastawiona do świata :) Dłużej o niej niestety nie mogę się wypowiedzieć, bo muszę lecieć do kościoła na spowiedź i chcę dokończyć przynajmniej odpowiadanie na pytania. Po prostu Taeyeon jest cudowna i według mnie jest najlepsza ze swojego zespołu :)


11. Ulubiony pairing?

No to takowego nie posiadam. O ile się nie mylę z tym pytaniem chodzi o yaoi np. Kaisoo lub Baekyeol, hmm? A jeśli chodzi o jakąś parę (dziewczyna i chłopak) to ulubionego pairingu nie mam. Ewentualnie mogłoby to być Taeyeon i Baekhyun, bo ta para była zarąbista i w ogóle so sweet, więc w sumie to chyba to jest moja odpowiedź. Grzeczne dziecko spada do kościółka i potem dokończy :)


A kogo Taeyeon nominuje do Liebster Blog Award?
/kolejność moich otwartych kart w telefonie ;D/

1. cocktailjoy.blogspot.com ~ No więc w poprzednich nominacjach chciałam zmieścić się w 11, więc tego bloga tam nie było, ale teraz jest pora by to nadrobić. Trafiłam na tego bloga, bo ktoś mi polecił go na Asku i wtedy strasznie mi się spodobało opowiadanie "You are mine" pisane przez jego autorkę/autorki. Niestety zostało zawieszone, ale z zapowiedzi wywnioskowałam, że będzie kontynuowane, więc czekam na to :) Opowiadanie "Escape into Oblivion" jest tak dobre, że pamiętam jak kiedyś rano weszłam na Bloggera i tam pisało, że jest kolejny rozdział i ja mądra zaczęłam czytać, a potem mogłam skończyć dopiero po lekcjach i przez cały czas się zastanawiałam jak to się skończy. Blog jest cudowny i naprawdę godny uwagi oraz polecenia :)


2. kpop-overdose-oneshots.blogspot.com ~ Trafiłam tu w dniu Halloween kiedy akurat mi się nudziło (szczerze to nawet nie pamiętam jak xD) i przeczytałam "Black. Red. Death." i to było tak genialne, i idealne do czytania 31 października, że od tego czasu staram się sprawdzać tego bloga regularnie. Często mi to nie wychodzi, ale zawsze nadrabiam zaległości :) 


3. no-life-shinee.blogspot.com ~ Ten blog naprawdę jest genialny (Tak. Wiem, że piszę to prawie przy każdym nominowanym blogu, ale heloł... Musiał zostać nominowany z jakiegoś powodu. Bloga, który nie jest genialny bym nie nominowała. Logiczne xD) Szczególnie spodobało mi się opowiadanie "Właściciel" i tak, żeby zmotywować autorki dodam, że czekam na kolejną część. (O ile się nie mylę jest więcej niż jedna autorka, więc jeśli to prawda to proszę o odpowiedzi od każdej) ;D

Niestety, ale nie mam żadnego obrazka z SHINee na telefonie, więc jest EXO.
4. my-little-exo-world.blogspot.com ~ Blog, który według mnie od swojego początku bardzo się rozwinął. Każda z autorek pisze naprawdę dobrze. (Bo o ile się nie mylę to jest więcej niż jedna autorka... Prawda? No to, jeśli tak to chciałabym aby każda odpowiedziała na pytania osobno :) ) Muszę nadrobić pierwszy rozdział "High School Never Ends", bo nie miałam kiedy przeczytać. Piszcie dalej tak dobrze jak piszecie :)

Zarezerwowany od początku dla Was na cześć prologu do HSNE ;D
5. smile-even-if-it-hurts.blogspot.com ~ Sam adres bloga jest genialny, autorka pisze doskonale, w dodatku ta obsada <3 Na razie przeczytałam jedynie prolog i Abducted, ale zaraz jak tylko skończę biorę się za Notification i postaram się jeszcze dzisiaj skomentować, a jeśli się dziś nie uda to w najbliższym czasie :) Już po pierwszym rozdziale stwierdziłam, że to opowiadanie zalicza się do tych, których kolejnych rozdziałów będę wyczekiwać z niecierpliwością :)


6. keep-calm-and-love-yaoi.blogspot.com ~ Kolejny cudowny blog, dobrze Wam znanego wróżbity Macieja xD Serio nie mam pojęcia skąd wiedziałaś, że Jimin w "Dance is not hobby. This is lifestyle." jest bratem głównej bohaterki. To serio jakieś czary ;D Zaraz się wezmę za czytanie "Wigilii", bo niedawno została dodana i muszę to nadrobić oraz jeszcze chyba dwa opowiadania :)

Nie wiedziałam czy wolisz Baeka czy Chana, a jako, że miałam fajne zdjęcie Yeola to je wstawiam :)

7.yaoi-story-by-favory.blogspot.com ~ Oczywiście nie mogło zabraknąć Favory, która teraz chyba woli, żeby zwracać się do niej Mery Li :) "TBH" jest zarąbiste i czekam na kolejny rozdział (a tak sobie napiszę, żebyś wiedziała xD) Znaczy nie to, że inne nie są zarąbiste, bo też są, ale to opowiadanie najbardziej przypadło mi do gustu :)


8. delightfulkoreanangels.blogspot.com ~ Ja chcę kolejny rozdział "Angel Wang" ;'( Znaczy rozumiem, że zrobiłaś sobie chwilową przerwę i byłam serio zdziwiona gdy dodałaś piąty rozdział, więc teraz czekam na kolejny i mam nadzieję, że znajdziesz czas i ochotę na napisanie go :) Życzę dużo weny i czasu do pisania :)9. kpop-by-hinai.blogspot.com ~ Kolejny cudowny blog, na którym muszę sporo nadrobić i wezmę się za to już jutro :) Niestety nie mam zdjęcia Twojego UB na telefonie, więc dam Laya i Sehuna, i tak z góry za to przepraszam :)


10. 777-neo.blogspot.com ~ Aish, Hug nieładnie... Ostatnio zaniedbujesz Tainted, a to tak dobre opowiadanie... No to, jeśli to Cię jakoś zmotywuje do pisania kolejnego rozdziału to wiedz, że na niego czekam :) Teraz do mnie dotarło, że chyba nie skomentowałam drugiego rozdziału. Chyba. Muszę to sprawdzić.

Żeluś special for you :)
11. kpopitsmylife.blogspot.com ~ Ten blog również musiał zostać przeze mnie nominowany, bo cudne opowiadania powinno się doceniać :) Tak. To, że czasami nie komentuję, bo nie mam na to czasu nie znaczy, że nie czytam :) Życzę dużo weny ^^


No to teraz pora na moje pytania :)
1. Czy są jakieś tumblry, które wywarły na Tobie szczególnie dobre wrażenie?
2. Oglądasz dramy? Jeśli tak to, która jest Twoją ulubioną?
3. Który zespół z tych, które miały debiut w 2015 r. jest według Ciebie najbardziej godny uwagi?
4. Wolisz girlsbandy czy boysbandy?
5. Jakich 5 rzeczy na pewno nie wiedzą o Tobie Twoi czytelnicy?
6. Czy posiadasz Ask.fm? Jeśli tak to co sądzisz o nowym wyglądzie strony na laptopach i komputerach?
7. Jaki jest kolor ścian w Twoim pokoju? Czy wierzysz w to, że np. zielony uspokaja, a czerwony to kolor agresji?
8. Masz jakieś k-popowe albumy? Jaki i czyj chciałabyś najbardziej posiadać?
9. Kiedy masz urodziny?
10. Jako, że teraz panuje świąteczny klimat moje pytanie brzmi: Jaki byłby dla Ciebie najlepszy prezent pod choinkę?
11. Jaka reklama świąteczna najbardziej kojarzy Ci się właśnie ze świętami?

Jak widać nie miałam żadnych dobrych pomysłów na pytania xDOprócz tego chciałam powitać w gronie obserwujących trzy nowe osóbki: Jiay Guan, Seo Rim oraz Yeon-ah. Mam nadzieję, że blog się Wam spodoba i zostaniecie tu na dłużej.


Na dzisiaj chyba tyle :)
Zaraz wszystkich poinformuję o nominacjach <3
Niedługo opowiadania :)
Taeyeon

14 komentarzy:

 1. Też nwm skąd to wiedziałam xDD
  Jestem wszystko wiedząca *^*
  Ale muszę sporo ponadrabiać na wszytkich blogach ;-; Ehh....
  Dziękuję za nominację♡♡♡
  [I kiedy mieć tu zas by odpowiadać? XD]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha xD Nie schlebiaj sobie, Macieju ;D Mam ten sam problem dzięki Twojej nominacji, za którą jeszcze raz dziękuję i nie ma za co :)

   Usuń
 2. Popłakałam się T^T Nie sądziłam, że komuś naprawdę podoba się to co piszę T^T Muszę też powiedzieć, że naprawdę się tego nie spodziewałam T^T Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję. To naprawdę wiele dla mnie znaczy. Odpowiedzi pojawią się już niedługo ^^ Mam nadzieję, że cię nie zawiodę T^T Hwaiting~!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och... A ja nie spodziewałam się, że tyle osób uda mi się rozpłakać nominacją i opinią na temat jej bloga (najpierw Hoshi, teraz Ty) Niby czemu miałabyś mnie zawieść? Wystarczy, że będziesz pisała nadal tak dobrze jak piszesz ;) Nie ma za co, nie ma za co i jeszcze raz nie ma za co :) Hwaiting~!

   Usuń
 3. Dziękuję za nominacje. Jestem szczęśliwa ^^ Przy okazji przepraszam. Przepraszam że zwątpiłam. Myślałam że o mnie zapomniałaś T^T.
  Odpowiedzi powinny pojawić się niedługo :-) Choć ostatnio ciężko u mnie z czasem :/ Ale spoko, i tak miałam wstawoić jakiś rozdział więc przy okazji to napiszę :-)
  Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co :) Poza tym nie da się o Tobie zapomnieć, a jutro nadrobię wszystkie zaległości i może w końcu znajdę czas, żeby skomentować. Bo nie wiem czy wiesz, ale przeczytałam wszystkie Twoje opublikowane opki i scenariusze oprócz 2 lub 3, ale po prostu ciężko u mnie ze znalezieniem czasu na komentowanie co jutro postaram się nadrobić :)
   U mnie też krucho z czasem, a bardzo chciałabym wstawiać rozdziały specjału świątecznego właśnie przez te dni świąt, które nadchodzą. Mam nadzieję, że się wyrobię z pisaniem codziennie... Zobaczymy :)
   Również pozdrawiam :)

   Usuń
 4. Dziękuję za nominację, wowow, to już moja druga od założenia bloga XD
  I też za miłe słowa o Właścicielu, jak do tej pory wydawało mi się, że raczej niewiele osób je polubiło ><
  I tak dla sprostowania - jestem jedna tak bidota, co próbuje tworzyć XD Po prostu dwa razy zdarzyło mi się napisać collaba, to tyle :3
  Dziękuję jeszcze raz *miłość czy coś XD*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co dziękować :) Według mnie "Właściciel" jest naprawdę genialnym opkiem. Nie wiedziałam, że podoba się niewielu osobom. Pff... Po prostu nie umieją docenić talentu ;) Hmmm... No to jednak nie miałam racji co to liczby autorek. Trudno xD
   Nie ma za co jeszcze raz *hug*

   Usuń
 5. Dziękuję bardzo za nominację :'3
  Cieszę się bardzo, że moja twórczość przypadła ci do gustu do tego stopnia, że na to zasłużyłam. Tak samo jak miło mi jest dowiedzieć się, że jest ktoś kto wchodzi na mojego bloga regularnie i czytuje moje teksty (chociaż nie ukrywam, że miło by było, gdybyś czasem dała o sobie znać, bo o ile dobrze pamiętam, to nie kojarzę nawet twojego komentarza, tym bardziej byłam zdziwiona nominacją :'3 )
  A "Black. Red. Death." jest moim pierwszym i jednym horrorem jak do tej pory i szczerze to uważam go za niewypał >_< Jednak cieszę się, że zachęciło cię to do dalszego czytania.
  Pozdrawiam~
  Dara

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co ;3
   Jeśli Ci na tym tak zależy to skomentuję wszystkie posty, które muszę nadrobić :) Ale słynę z bycia ninją xD Jestem, a mnie nie ma ;D
   Według mnie to opowiadanie jest genialne, bo kocham krwawe cosie :)
   Również pozdrawiam ^^

   Usuń
  2. Skoro lubisz krwawe cosie to już widzę, że nadajemy na tej samej fali XD I sądzę, że cursed blood ci się spodoba w takim razie... no i jeszcze takie jedno opko, które mam zamiar pisać (wilkołaki, wampiry i te sprawy...)
   Nie musisz komentować każdego posta, serio. Tylko czasem daj znać, że jesteś, chociaż jednym słowem. Każdy komentarz napędza mnie do pisania i lepiej i przyjemniej mi się pisze, no i robię to z większym zapałem :)
   Jutro pewnie odpowiem na twoje pytania i wrzucę nowego posta.

   Usuń
  3. Mój człowiek :3 Piona xD Ile ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, nominując ludziów do Liebster Blog Award ;D No ja myślę, że mi się spodoba :) Jeśli komentarze motywują Cię do pracy (w sumie znowu piona, bo mnie też) to postaram się komentować często :) Jak tylko znajdę chwilkę czasu to ponadrabiam zaległości :) A teraz muszę iść kończyć zjarany plakat na konkurs... :'(

   Usuń
 6. Ojejku, dziękuję, też często czytam twoje opowiadania, i nigdy bym się nie spodziewała, że mnie nominujesz <3 Zwłaszcza, że byłaś chyba jedną z nielicznych osób, której opowiadania pokochałam <3 :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co dziękować ;) A ja nie spodziewałam się, że ktoś mógł pokochać moje opowiadania, bo nie oszukujmy się: są dużo lepsze i bardziej znane blogi z opowiadaniami. Choć dla mnie te ponad 13.500 wyświetleń to naprawdę dużo. Nie mogę uwierzyć, że tylu osobom chce się czytać to co tu wypisuję :)

   Usuń

Google+ Followers