czwartek, 10 grudnia 2015

Liebster Blog Award

Hejka :)
Wybaczcie mi, jeśli będę nieobecna w tym tygodniu, ale w moim nowym domu nie mam podpiętego WiFi i niestety mogę korzystać tylko czasami. Pan, który ma to naprawić jest "zamówiony" na sobotę, więc czekajmy do soboty xD
Nie przychodzę tu dzisiaj z żadnym opowiadaniem czy scenariuszem (Nie bijcie ;D) tylko z "Liebster Blog Award", do którego mianowały mnie dwie osóbki - Reiko Hayashi z Shake Up My Heart oraz Hug Monster z Hug Monster. Na pytania Hug odpowiem kiedy indziej, bo koniecznie chciałam opublikować coś jeszcze w tym tygodniu. Bardzo dziękuję za obydwie nominacje <3 Znaczą dla mnie bardzo wiele <3

No to zauważyłam, że wszyscy na początku wklejają definicję "Liebster Blog Award" to ja też wstawię xD Co mam być gorsza ;D

Nominacja do „Liebster Blog Award” jest otrzymywana od innego bloggera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę.” Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która cię nominowała. Następnie ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który cię nominował.
Pytania od Reiko Hayashi:


1. Kto jest twoim UB i dlaczego akurat on?


Moim UB jest Kim Taehyung, czyli inaczej V z Bangtan Boys. Dlaczego akurat on? Według mnie Ultimate Bias powinien być kimś wyjątkowym, o kim nie można przestać myśleć, z którym kojarzą się nam same dobre rzeczy i o którym gdy tylko pomyślimy mamy uśmiech na twarzy. Taką osobą jest dla mnie Taehyung. Już pomijając to, że jest najprzystojniejszym chłopakiem jakiego kiedykolwiek widziałam xD No ale przecież UB nie wybiera się pod względem wyglądu :) Gdy tylko pomyślę o V mam przed oczami jego słynny prostokątny uśmiech. Tae ma moim zdaniem idealny charakter: jest zawsze wesoły i potrafi być nieźle zwariowany. Niektórych odstrasza jego osobowość 4D - mi ona zdecydowanie się podoba. V inspiruje mnie do działania. Pokazuje mi, że każde marzenie może się spełnić. Pamiętam, że gdy pierwszy raz go zobaczyłam był dla mnie tylko zwykłym piosenkarzem bez imienia. Tym "Rudym z zajebistym głosem". Teraz jest dla mnie jedną z najważniejszych osób. Taehyung jest moim Ultimate Biasem ponad rok i nie sądzę, żeby szybko został nim ktoś inny. UB nie wybiera się samemu. To on wybiera nas.
2. Co cię inspiruje do pisania?


Hmm... Wszystko, więc może wymienię to co daje mi największego kopa i to co inspiruje mnie no niemalże zawsze. Jest to wieczorne niebo usłane gwiazdami. Czemu? Naprawdę nie wiem. Po prostu gdy nocą wychodzę przed dom i patrzę do góry lub widząc je przez okno czuję się, że każdy z nas dostaje możliwość aby kiedyś zrobić coś przez co te wszystkie gwiazdy zabłysną tylko dla niego. Widząc gwiazdy wiem, że kiedyś znajdę swoje miejsce na Ziemi.

Poza tym często inspirują mnie teksty piosenek. No prawie zawsze. Czasami również teledyski, moje marzenia, książki, filmy, obrazki, gify, tumblry oraz cytaty. Poza tym czasami też sytuacje z mojego życia, cechy charakteru moje i moich przyjaciół itd. Bardzo rzadko (no chyba raz się tak zdarzyło) inspirują mnie opowiadania innych osób. Nie to, że od razu stwierdzam tym, że moje są najlepsze i w ogóle. Co to to nie. Chodzi po prostu o to, że staram się zawsze stworzyć coś nowego, aby potem nie zostać oskarżanym o kradzież cudzych pomysłów. Poza tym chyba moja wyobraźnia ma już zakomunikowane, że dzieła innych są nietykalne i że jednak sama musi się wysilić ;D
A jeszcze co do stron typu tumblr to obecnie jest taka tylko jedna. Sprawdzam na nim posty kiedy tylko mam chwilę wolnego czasu i bardzo go polecam, bo jest cudowny <3
/Tak, wiem, że to Twój tumblr, Fisu :)/

Tylko spójrzcie jakie tam są cudeńka <3

3. Jakich piosenek słuchasz najczęściej? Czy są one odpowiednie do twojego nastroju, a może raczej słuchasz wszystkiego co leci akurat na twojej playliście?

Najczęściej słucham:

Suho - Drowning (bo choć to nie piosenka to to jest cudowne i podziwiam autora/autorkę za tak genialnie dopasowanie tekstu, muzyki w tle i filmiku z Suho)


Kim Taehyung - Haven (to też fanmade, które serdecznie polecam :) )Resztę podam bez linków do YouTube, bo to są już piosenki i są bardzo rozpoznawalne, czyli łatwo je znaleźć :)
 • BTS - Let Me Know
 • Adele - Hello
 • EXO - Lightsaber
 • J-Min - Stand up
 • Taeyeon - I
 • D.O - Cart
 • Luhan - Medals
 • Infinite - Bad
 • VIXX - Error
 • Park Chanyeol - All of me
 • Z.Tao - Reluctantly
 • EXO - Promise
 • EXO-K - Hurt
 • EXO - Miracles In December
 • EXO-K - Baby don't cry
 • EXO-K - Heart Attack
 • B.A.P - 1004
 • B.A.P - Young, Wild & Free
 • Seventeen - Adore u
 • Seventeen - Mansae
 • EXO - Black Pearl
 • BTS - Crow Tit
 • EXO-K - Don't go
 • EXO-K - Peter Pan
 • BTS - Butterfly
 • BTS - I need u
 • BTS - Boy In Luv
 • BTS - Tomorrow
 • BTS - Hold Me Tight
 • VIXX LR - Beautiful Liar
 • Kim Taehyung - Someone like you
 • Byun Baekhyun - Beautiful
 • Rozbójnik Alibaba ft. Chada, Kroolik Underwood - Zosia (Tak... Dobrze widzicie... Polski rap. Boże, czy Ty to widzisz xD? Ale nie, tak serio to dla mnie ta piosenka jest po prostu boska <3)
 • Z.Tao - Crown
No i to chyba tyle z tych, które często słucham. Jak doskonale widać niektóre piosenki są spokojne, inne skoczne. Jedne są smutne, drugie wesołe. Moja playlista jest bardzo urozmaicona i gdy tylko mam czas słucham całej, ale jeśli czasu mam mało słucham tylko te "pogrubione". Są to moim zdaniem cudowne piosenki z przekazem i każda jest dla mnie wyjątkowa.

Poza tym jeszcze:I co powie ktoś teraz, że wszystkie piosenki EXO są takie same? Cudo <3
Tak samo jak to:4. Jak najczęściej wygląda twoja praca nad scenariuszem? Opowiedz także o idealnym, według ciebie, klimacie do takiej pracy.


Najczęściej w samym środku robienia zadań domowych mój mózg się wyłącza i pozwala przejąć wyobraźni główne miejsce w mojej głowie. Wtedy wystarczy, że usłyszę jakiś dźwięk lub pomyślę o czymś całkiem przypadkiem albo nawet zwrócę uwagę na to co robi moja siostra i bum! pojawia się pomysł. Na początku jest to zazwyczaj jedno zdanie, które musi mi się spodobać. Jeśli mi się nie spodoba szukam innego, które brzmi ładniej, płynniej, które oddaje to co czuję. A gdy mi się spodoba zaczynam myśleć gdzie to zdanie mogłabym wpleść, gdzie pasowałoby najlepiej i idealnie odzwierciedlało to co chcę przekazać. No i tak prawie zawsze w nocy mam wstępny pomysł, a rano gdy wstaję wiem co chcę napisać. Następnie przez cały dzień w szkole myślę jaki mogłabym to urozmaicić. Potem gdy wracam do domu spisuję wszystko do mojego porysowanego na okładce zeszytu, który pęka od różnych karteczek napisanych na szybko właśnie w szkole, żeby pomysły nie utonęły w wirze moich innych myśli. :)

Idealny klimat?
Hmmm... Po pierwsze musiałaby być noc. Z gwiazdami. Po drugie byłoby bardzo fajnie jakby padał za oknem śnieg lub deszcz, bo gdy piszę lubię mieć ponurą atmosferę wokół siebie. Po trzecie idealnie byłoby gdybym siedziała wówczas, opierając się o gorący grzejnik w piżamie i warkoczu, bo gdy mam wysoki kucyk albo rozpuszczone włosy to mi przeszkadzają. (Tak... Mówię wszystkim, że mi zimno, a chodzę w krótkich spodenkach i bluzce od piżamy... I weźcie tu mnie zrozumcie ;D), a gdzieś w zasięgu ręki kubek z jabłkowo-miętowym albo wiśniowo-jabłkowym Tymbarkiem. Ewentualnie mogłaby lecieć moja playlista, ale cichutko, tak, żeby nie zagłuszać moich myśli. No to chyba tyle z tego "idealnego klimatu".
Haha, a wiedział ktoś o tym, że kocham soczki Tymbarka nim o tym powiedziałam?


5. Podczas pisania w jakim gatunku odnajdujesz się najlepiej?


W angstach. Smutne zakończenia lub krwawe zakończenia to moja specjalność. Fluffy ponoć też potrafię pisać, ale mi się osobiście nie podobają moje opowiadania lub scenariusze z happy endami. Tak, teraz pomyślicie, że jestem okropna, ale zawsze chciałam, żeby ktoś się rozpłakał, czytając moje "dzieła". Jeśli chodzi o inny podział to bardziej wolę pisać realistyczne z sytuacjami, które mogłyby się naprawdę wydarzyć, ale na przykład "EXO from EXOPLANET" i "Twelve wolves" też mi się dobrze pisze, a tam są już elementy fantastyki.

Wniosek:
Jeśli mam dobry dzień mogę się odnaleźć raczej we wszystkich. (Co nie zmienia faktu, że angsty lubię najbardziej.)


6. Dlaczego zaczęłaś pisać bloga? Miałaś ku temu konkretny powód, czy raczej chciałaś się po prostu podzielić tym, co siedzi ci w głowie?


Huehuehue... Nie wiem xD Na początku ten blog nie był mój, ale znudził się tamtej właścicielce i teraz ma dwa inne, a ten postanowiła mi oddać. A dlaczego zaczęłam pisać to o tym troszkę niżej napiszę :)7. Jaka piosenka najbardziej/najlepiej opisuje twoje życie?


Chyba ta:


"No More Dream" opowiada o osobach, które tak naprawdę nie mają marzeń niemożliwych do spełnienia. Marzy się im wiele rzeczy, ale są to standardy - życie w luksusach, samochody, duży dom i droga biżuteria. Wybrałam tę piosenkę gdyż sama mam podobną opinię na temat swoich marzeń, choć wśród moich jest jeszcze więcej takich, które wykraczają poza te standardy.

8. Uważasz, że kto ze świata k-pop'u jest do ciebie najbardziej podobny pod względem charakteru, zwyczajów?


Względem charakteru Oh Sehun. (Teraz zbiorowy wdech irytacji w tle, bo nigdy jak można porównywać się do takiego mistrza xD?) Chodzi o to, że oboje mamy trudny charakter. W jednej minucie potrafimy się śmiać, a chwilę potem strzelać focha na cały świat. Poza tym nie można rozgryźć czy jesteśmy smutni albo jaki mamy humor, bo potrafimy ukrywać emocje za tzw. "maską". Jednak dla ważnych dla nas osób potrafimy być mili i kochani. No więc myślę, że to Sehun xD

Względem zwyczajów Luhan (Kolejne wstrzymanie oddechu ;D) Ponoć Lu najbardziej irytuje gdy ktoś siada na jego łóżku. Ta osoba zostaje z niego automatycznie "wykopana" i to w znaczeniu dosłownym. Tak samo mam ja xD Poza tym Lu kocha grać w koszykówkę i choć to nie zwyczaj to jednak przesyłam mu telepatyczną piątkę, bo ja też ;D
Względem wyglądu nie mam pojęcia kto. Trudno porównywać do mnie jakąkolwiek Koreankę, bo mam bardzo jasne niebieskie oczy i bardzo ciemny kolor skóry.


9. Czytasz książki? Jeśli tak, to jakie najczęściej? Jakie są twoje ulubione?


Jasne, że czytam! Nie wyobrażam sobie życia bez książek. Kto przejechał kiedyś siedem kilosów na rowerze w samo południe /czyt. w największym upale/ tylko i wyłącznie po to, żeby zdobyć książki z biblioteki? Tak... Ja XD Najczęściej czytam przygodowe i science-fiction, bo lubię jak się coś dzieje, a akcja do samego końca nie jest pewna i wszystko może się wydarzyć. Moja ulubiona książka to obecnie "Igrzyska Śmierci" (Kto jeszcze "jest za Peetą"? :) ) Według krytyków to kolejna książka, w której powtarzają się stałe czynniki (zły rząd, trójkąt miłosny, wszystko w rękach nastolatków, zbuntowana młodzież). W sumie to i prawda, bo czytałam mega dużo takich książek np. Niezgodna czy Więzień Labiryntu, ale Igrzyska Śmierci są inne, lepsze, bardziej oddają sytuację, uczą życia. Jednym słowem - dla mnie są genialne.
A tu kilka cytatów z "Igrzysk Śmierci". Bo mogę xD

 "Jeszcze raz? Dla widowni? - W jego głosie nie słyszę gniewu. Brzmi głucho, co jest jeszcze gorsze. Chłopiec z chlebem już zaczął się ode mnie oddalać"
 "Szkoda, że nie możemy zatrzymać tej chwili, tu i teraz, żeby żyć w niej na zawsze."
"Chwytam jego rękę i ściskam ją mocno, przygotowując się na spotkanie z kamerami. Boję się chwili, w której w końcu będę musiała ją puścić."
"Katniss, kiedy trafisz na arenę… (…) Wtedy pamiętaj, kto jest twoim prawdziwym wrogiem."
"Nie zrobią mi krzywdy, bo nie grozi mi to, co wam. Nie został już nikt, kogo bym kochała."
"Jeśli umrzesz, a ja przeżyję, w Dwunastym Dystrykcie nie będzie dla mnie życia, bo ty jesteś całym moim życiem. Już nigdy nie odnajdę szczęścia. Dla ciebie wszystko wygląda inaczej. Nie mówię, że nie będzie ci lekko, ale przecież są inni, którzy nadają sens twojemu życiu."
"Dopóki żyjesz, rewolucja żyje razem z tobą."
"Szkoda, że ona nie żyje. Wszyscy powinniśmy byli umrzeć, tak byłoby najlepiej."
 "Niektóre drogi trzeba pokonywać samotnie."
 "Jakiekolwiek jest przeciwieństwo „w porządku”, to z pewnością odnosi się ono do mnie."
"Dotarło do mnie, że naprawdę go kochasz. Nie mam pojęcia, jaka to miłość, może nawet sama tego nie wiesz, ale na pierwszy rzut oka widać było, że bardzo ci na nim zależy "

10. Czy czasem kierujesz się jakimiś wydarzeniami z życia, gdy piszesz shoty/scenariusze/opowiadania?

Bardzo~ rzadko. A jeśli już to są to ewentualnie takie sytuacje jak np. mam teraz pomysł na opowiadanie, w którym zostanie ujęta przeprowadzka i przeżycia z nią związane. Ale nigdy nie są to jakieś główne wątki, choć jeden taki się zdarzy, ale o tym nie powiem, bo to na razie tylko wstępny pomysł, który może mi się zmienić jeszcze z dwieście jak nie więcej razy.
11. Blogowanie traktujesz bardziej jak przyjemność, czy jak pracę?

Hmm... No więc powiem (napiszę) tyle: Dawniej była to dla mnie przyjemność. Czułam się bosko, pisząc na ten blog opowiadania czy scenariusze. Wtedy nadszedł październik i listopad. I sami mogliście zobaczyć, że pojawiał się jeden post na miesiąc. Właśnie wtedy zrozumiałam, że zaczęłam traktować ten blog jako pracę. Miałam takie "Muszę coś w końcu tam napisać." i nie była to dla mnie radosna myśl. Jakiś tydzień temu kiedy stałam się już maksymalnie zmęczona walką o jak najlepsze oceny, ciągłym przesiadywaniem do północy i tym, że miałam dziennie może pół godziny odpoczynku kiedy to leżałam na kanapie, i nie było mowy o tym, żebym wstała. Teraz pewnie zaczęliście myśleć, że odpuszczam sobie staranie się o najlepsze oceny. Haha, nic z tego. Z natury jestem wredna i zawzięta, a wszyscy z wyższych klas stwierdzili, że nie ma szans na bycie zawsze tak dobrą, i że w tym roku się opuszczę w nauce. Jestem wredna i uparta, więc pokażę im jak bardzo się mylili. No więc co się zmieniło? Teraz te dzienne pół godziny poświęcam na blog. I właśnie chyba przez to, że tak dużo czasu się uczę ponownie zaczęło mi to sprawiać przyjemność. Kończąc, teraz blog jest dla mnie przyjemnością.


Chwila, na którą wszyscy czekali...
Żartuję xD Pewnie nikt nie czekał ;D
Blogi, które ja nominuję do Liebster Blog Award?

1. ttongsalang.blogspot.com ~ oto blog, którego już nie ma. Został usunięty, a ja żałuję, że nie mogłam nominować go kiedy jeszcze istniał. Ten blog jest dla mnie najważniejszym blogiem. To dzięki niemu zaczęłam pisać, to od przeczytania jego wszystko się zaczęło - chęć pokazania własnej twórczości oraz rozwijania "talentu pisarskiego". To wszystko zawdzięczam temu blogowi i jego autorce - Choi. Pamiętam jak pierwszy raz tam weszłam, bo dostałam w pytaniu na Asku link do opowiadania. Leciała wtedy w playliście tylko jedna jedyna piosenka, która bardzo mi się spodobała, bo była taka smutna i idealnie pasowała do tego bloga. Tak długo jej szukałam aż w końcu znalazłam. Był to cover Jasmine Thompson do "Let Her Go" Pasengera. Minęło może jakieś pół roku, a ja nadal pamiętam cytat, który urzekł moje serce tak, że od tego pierwszego opowiadania wchodziłam tam codziennie.
"Tego dnia właśnie padało. Bo tak blisko. Z tak cholernie szczerze wyglądającym uśmiechem... Wewnątrz ktoś strasznie płakał."

Niedawno dowiedziałam się, że autorka tego bloga ma teraz inny z opowiadaniami Seventeen, więc nominację chciałabym automatycznie przerzucić na jej nowego bloga.

Więc nominuję: 7teen-world

2. http://galaxyhoshi.blogspot.com/ ~ kolejny blog, który chciałabym nominować również nie istnieje w chwili obecnej, ale jest to moja kolejna "wielka blogowa miłość", bo to kolejny blog, który sprawdzałam codziennie w oczekiwaniu aż Hoshi coś tam doda ;D Przy okazji dzięki niemu poznałam pewną wspaniałą osobę, z którą na szczęście nadal utrzymuję kontakt na Asku i GG. Hoshi, tak łatwo się ode mnie nie uwolnisz. Nominuję Cię, ponieważ chciałabym, żebyś wiedziała, że wykonywałaś "dobrą robotę" i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wrócisz na bloga. A jeśli nie wrócisz to masz za zadanie odpowiedzieć na te pytania w komentarzu.

3. http://chocolatebananablood.blogspot.com/ ~ Przypadek sprawił, że trafiłam na tego bloga. Jeśli przypadki mają być takie cudowne to ja chcę mieć życie nimi usłane xD Opowiadania autorki tego bloga są tak smutne, a zarazem piękne, że tego nie da się ująć w słowa.


4. http://hug-monster.blogspot.com/ ~ Jako, że tym razem nie odpowiadam na pytania Hug to olewam zasadę i nominuję Cię również do Liebster Blog Award. Hug, według mnie jesteś genialną pisarką, a Twoje umiejętności od początku prowadzenia tego bloga znacząco się poprawiły i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. (Nie ostawaj na laurach :) )


5. http://follow-me-kpop.blogspot.com/ ~ Oczywistością jest, że nie mogło zabraknąć tu Jess :) Jessica to jedna z moich pierwszych komentatorek i osoba, która nawet w największym dramacie potrafi odnaleźć szczęśliwe zakończenie, a jej czytelnicy mogą dostać cukrzycy, czytając jej dzieła xD


6. http://shiroki-yuutsu-yaoi.blogspot.com/ ~ Blog, którego autorce należą się jak największe brawa <3 Te opowiadania są tak smutne i tak cudowne zarazem, że w krótkim czasie stał się blogiem, na który wchodzę prawie codziennie. 


7. http://quintessence-of-sarcasm.blogspot.com/ ~ Nie. Ninja wcale nie zapomniała o Corleone. Po prostu idę za kolejnością mojej listy czytelniczej xD Blog, który znowu został odnaleziony przypadkiem, a ja znalazłam kolejną internetową koleżankę dzięki temu, że strasznie mi się spodobał film z jej tła xD "Gnijąca panna młoda" łączy pokolenia <3 


8. http://crazy-yaoi-fanfiction.blogspot.com/ ~ Kolejny przypadek, kolejny cudny blog, kolejny boskie opowiadania, ale jedyna osoba, która śmiała przedstawić Sehuna zwyczajnym głupkiem i doskonale jej to wyszło <3 Przed chwilą czytałam ostatni rozdział i czekam na więcej równie dobrych prac. 


Ten obrazek od samego początku był dla Ciebie zarezerwowany ;D

9. http://devil-wears-gucci.blogspot.com/ ~ To blog, który jest boski i jego autorka doskonale o tym wie. Musiałam ją nominować <3 Czekam na dziewiąty rozdział już tak długo, ale jeśli mają być tak samo dobre jak poprzednie to ja sobie jeszcze spokojnie poczekam :)


10. http://kkaebsong-love-me-right.blogspot.com/ ~ No. XD Jak ten blog nie mógłby się znaleźć wśród nominacji? No właśnie. To było niemożliwe :)11. http://shakeupmyheart.blogspot.com/ ~ Olewam zasady. Czemu niby mam nie nominować blogów, które bardzo lubię? Właśnie. Kto bogatemu zabroni xD Dziękuję Ci, Reiko, jeszcze raz za nominację i powtarzam wszystko co ujęłam już w komentarzu. Również kocham Twoje prace ♥ One są po prostu bezbłędne. Każde wydarzenia łączą się ze sobą, a to co ujmujesz w swoich scenariuszach i opowiadaniach jest nie do wyrażenia słowami. Cieszę się, że skomentowałaś "Peter Pan", bo gdyby nie to to zakładam, że długo zajęłoby mi odkrycie Twojego genialnego bloga. Mój pierwszy komentarz o ile się nie mylę to był ten pod opowiadaniem z Ravi. Pamiętam, że sprawdziłam Bloggera przed sprzątaniem i przeczytałam połowę tego dzieła, po czym nie mogłam się oderwać i dopiero po skomentowaniu wróciłam do sprzątania.  


No i to chyba tyle. Chciałam jeszcze mianować jeden blog, ale okazało się, że kochana Fisu znowu usunęła bloga, a zapomniałam nazwy tego nowego. Podeślij mi xD 
No to dziękuję za wszystkie nominacje i teraz kolej na pytanka ode mnie. Liczę na uzasadnienia :)

1.  Gdzie zapisujesz wstępne pomysły na opowiadania/scenariusze? Jest takie miejsce czy piszesz od razu na blogu?
2. Czy pisanie opowiadań/scenariuszy dobrze wpływa na Twoją edukację? Piszesz przez to lepsze wypracowania?
3. Czy przyjaciele wiedzą o Twoim blogu? Czemu im powiedziałaś lub czemu nie?
4. Chciałabyś, żeby ktoś płakał na Twoim opowiadaniu/scenariuszu ze śmiechu lub ze szczęścia?
5. Czy Twoi nauczyciele wiedzą o Twoim blogu? Jak zareagowali gdy się o nim dowiedzieli? Jeśli nie wiedzą lub nie chodzisz już do szkoły spróbuj sobie to wyobrazić.
6. Jakie cytaty najbardziej Ci się podobają lub Cię inspirują?
7. Jaki jest Twój ulubiony zespół i jakiego członka najbardziej w nim lubisz?
8. Pora uporządkować wszystkie myśli, czyli inaczej: wstaw tu swoją biaslistę :)
9. Co sądzisz o osobach, które hejtują czyjeś dzieła sami, nie zajmują się twórczością?
10. Kogo z kpopu najbardziej przypominasz z charakteru? Powtarzam pytanie Reiko, bo to bardzo dobre pytanie xD
11. Piszesz dla przyjemności czy traktujesz to jako pracę? Bo to również bardzo dobre pytanie ;D


Ostatni raz dziękuję za wszystkie nominacje <3
O moich nominacjach poinformuję Was nominowane niedługo, bo teraz nie mam zbyt dużo na to czasu :)
Niedługo wracam z odpowiedziami dla Hug Monster i kolejnym opowiadaniem, więc wyczekujcie tego :)
Taeyeon <3

15 komentarzy:

 1. Dziękuję za nominację ^^
  Oczywiście, sprawiam cukrzycę xD
  Zobaczymy, na razie pisze 2 scenariusze, więc może akurat napisze cukrzycę i smutek xD
  Jeszcze raz komawo, unni ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co :) I nie piszaj mie "unni", bo czuję się staro, a tak dużo znowu starsza od Ciebie to nie jestem xD No to pisz, pisz. Dobrze wiesz, że z chęcią przeczytam wszystko co napiszesz :)
   Jeszcze raz nie ma za co ^^

   Usuń
 2. Dziękuję bardzo za nominację i uznanie! To naprawdę wiele dla mnie znaczy! ;D
  Na pytania odpowiem za jakiś czas, bo teraz epilog jeszcze czeka, a oprócz tego mam weeenę ♥ Trzeba to wykorzystać xd
  Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz,
  ღ Sejin ღ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co :) Nie przejmuj się szybkim odpowiadaniem na te pytania. Co się odwlecze to nie uciecze :) Już się nie mogę doczekać epilogu, więc wykorzystuj wenę jak najlepszym :)
   Pozdrawiam i jeszcze raz powtarzam, że nie ma za co dziękować ♥

   Usuń
 3. Dziękuję za miłe słowa oraz za nominację! Moją odpowiedź znajdziesz tu -> http://chocolatebananablood.blogspot.com/2015/12/liebster-blog-award.html
  Jeszcze raz dziękuję! Czuję się doceniona hahah

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co :) Odpowiedzi już przeczytałam. Jeszcze raz nie ma za co i cieszę się, że dzięki tej nominacji czujesz się doceniona ;)

   Usuń
 4. Dziękuję za nominację
  i miłe słowa!
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co i również pozdrawiam :)

   Usuń
 5. Nie wiedziałam, że mój tumblr może kogoś inspirować~ Dziękuję, dziękuję~ :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzisz? A jednak :) Nie ma za co x2 :3

   Usuń
 6. Nominowałam cię do Liebster Blog Award ^*^
  I dziękuję za nominację♡♡♡
  http://kkaebsong-love-me-right.blogspot.com/2015/12/liebster-blog-award.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 7. Nominowałam cię do Liebster Blog Award ^*^
  I dziękuję za nominację♡♡♡
  http://kkaebsong-love-me-right.blogspot.com/2015/12/liebster-blog-award.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 8. Komawo Taeyeon.. cjkejndsjdcnbmd jestem zaskoczona, że poleciłaś mojego bloga i że spodobały ci się moje opowiadania.. tak bardzo dziękuję, za nominację i wszystko~! w wolnym czasie z ciekawości zajrzę do twoich dzieł, spokojnej nocy kochana~~

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co :) Nie musisz być zaskoczona, bo przecież Twoje opowiadania są boskie. Jeszcze raz nie ma za co :) I choć teraz jest już rano to dziękuję i również życzę spokojnej nocy (lepiej późno niż wcale) :)

   Usuń

Google+ Followers