wtorek, 2 sierpnia 2016

Young forever

Hejka :)
Tak, wiem, że nazwa tego posta jest wzięta całkowicie znikąd, ale nie miałam pomysłu na żadną inną xD Także miesiąc temu przypomniała mi o tym Reiko. I ja naprawdę o tym pamiętałam! No, ale  w końcu zapomniałam i uświadomiłam to sobie, czytając posta Jessicy ;)

Więc 24 lipca na blogu pojawił się prolog do opowiadania "Anioł Stróż", którego swoją drogą nadal nie ukończyłam, ale ciiii... xD  I było to pierwsze fanfiction jakie pojawiło się na moim blogu i zarazem pierwsza praca, którą opublikowałam w internecie. Także minął już rok, od kiedy zaczęłam publikować tu swoje "dzieła" i pasowałoby to jakoś uczcić, ale nie miałam pomysłu na żaden specjał z tej okazji :")Chciałabym podziękować każdemu, kto odwiedza mojego bloga z osobna, ale jest to niemożliwe, bo większość z Was to ciche ninje, które są, a ich nie ma xD Nie mam nikomu tego za złe - sama na wielu blogach jestem taką właśnie ninją. Dziękuję wszystkim, którzy dołączyli do obserwatorów, wszystkim, którzy komentują, wszystkim, którzy tu wpadają, ogółem: wszystkim, którzy ze mną byli i są ;)

Dobrze wiecie, że gdyby nie było Was, to zapewne pisanie już dawno by mi się znudziło, a tak, wiedząc, że mam dla kogo pisać, nadal tu jestem i mam nadzieję, że będę nadal.

Jak każdy, kto obchodzi rocznicę, ślę do Was trzy pytania.
1) Czy chcielibyście, aby na blogu pojawiało się coś więcej? 
Na razie piszę tutaj tylko scenariusze i opowiadania, ale jeżeli macie jakieś propozycje lub chcielibyście wzbogacić bloga o jeszcze inne rodzaje prac do pisania - proszę bardzo. Z chęcią poczytałabym Wasze propozycje i starałabym się je zrealizować, a nawet - gdybyście chcieli, wprowadzić nowe opcje w "Zamówieniach".


2) Czy macie jakiś pomysł na specjał z okazji naszej rocznicy?
Jeżeli macie, to prosiłabym o napisanie go w komentarzu - postaram się przyjąć wszystkie, o ile tylko pojawią się propozycje.


3) Czy macie jakąś propozycję na nową nazwę dla bloga?
Bardzo chciałabym zmienić nazwę z "BTS - my life" na jakąś inną. Nie to, że przeszkadza mi obecna nazwa, bo chyba jest w porządku, ale na drugim roku można by było nadać mu inną ;)


Chciałabym również podziękować szczególnie osóbkom, które najbardziej się udzielają na blogu i najbardziej mnie wspierają. Mowa o : Sangrim, Reiko Hayashi, Hoshi, Jessice, Delfinkek, Neko, Hug Monster, a od niedawna również o: Beautiful Killer i Cherry123.


Obecny stan bloga:
27.305 wyświetleń
369 komentarzy
19 obserwatorów

Także na sam koniec pytanie, które od dawna mnie nurtuje xD
Czy według Was radzę sobie sama z poprawianiem prac, czy powinnam poszukać bety?Wszędzie BTS, a tu nagle EXO. Ale co z tego B) 
Taeyeon

4 komentarze:

 1. Ale z tym Exo to mnie rozwaliłaś XDD
  Ty i beta? To tak jakbyś chciała dodać musztardę do ciasta XDDD
  Ale tę nazwę to chcesz nadal z BTS, czy jakąś zupełnie inną? ^^
  Jej, nie wiedziałam, że moje nieogarnięte komy są komuś potrzebne XDD x3
  No i gratuluję z okazji rocznicy xD U mnie też jakoś tak rok minął, odkąd zaczęłam pisać ff, ale publikować zaczęłam tak gdzieś chyba w listopadzie, więc jeszcze trochę czasu mam XDD
  Coś specjalnego? Hmmm... Na razie nic mi nie przychodzi do głowy, ale jak tylko coś wymyślę, to dam znać ^^ XDD
  Pozdrawiam~

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie rozwala ten gif sam w sobie, szczególnie po jego dogłębnej interpretacji przez Rim :")
   Tak mi się spodobało to stwierdzenie, że mam screena XD Także dziękuję xd
   Może być zupełnie inna, może być związana z BTS, EXO (...)
   Czujesz się doceniona? XD Mam nadzieję, że tak :")
   Dziękuję. Mogłaś publikować wcześniej xd
   Jak tylko coś wymyślisz, to daj znać XD
   Pozdrawiam ^^

   Usuń
 2. Sto lat, sto lat! :D
  (Co z tego, że to nie urodziny, a rocznica była 24... Kto by się tym przejmował :D )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Happy birthday, happy birthday, happy birthday to you~~~ XD

   Usuń

Google+ Followers